Apartmány a ubytovanie: +421915295278, recepcia@hotelblue.sk
SK EN

HOTEL BLUE Bratislava

Hotel

Hotelové služby sú základnou funkciou tohto ubytovacieho zariadenia. Popri rekonštrukcií priestorov sme prešli aj zmenou v spôsobe fungovania našich hotelových služieb.
 

1. rezervácia ubytovania

          Ubytovanie je možné si rezervovať priamo cez email (recepcia@hotelblue.sk), telefonický kontakt (+421907971016), kontaktný formulár alebo cez rezervačné portály.
 

2. recepcia

          Recepcia formou 24h recepcie bola zrušená. Momentálne pracujeme na príprave Self-checking (samo-ubytovacej) recepcie / kiosku, cez ktorý bude možné zrealizovať platbu (ak pôjde o neuhradenú rezerváciu), ubytovať sa (automat Vám vydá kartu od izby), odubytovať sa (nutné vrátenie karty do automatu) a ďalšie doplnkové služby. Momentálne prebieha ubytovanie na základe dohody a uvedenia času príchodu pri objednávke ubytovania. Pracovník recepcie Vás v dohodnutý čas čaká na ubytovacom zariadení.
 

3. raňajky

          Reštaurácia VA BENE je natrvalo zavretá. Raňajky je nutné si objednať 24h dopredu (cez víkend raňajky nepodávame). Cena raňajok je 12 Eur. V dohodnutom čase s klientom ich podávame v rozmedzí 7:30-10:00. Na výber je:
          1. Praženica na cibuľke s čerstvou zeleninou a pečivom
          2. Zeleninová omeleta s čerstvou zeleninou a pečivom
          3. Šunkovo syrový tanier s čerstvou zeleninou a pečivom
          4. Anglické raňajky - pečená klobása, párky, slanina, volské oko, fazuľka s pečivom
          5. Sladké raňajky - sladké pečivo, nutela, džem, maslo, ovocie

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť.